Collection: POPULAR QURBAN PACKAGES
-
PLE-SG SHEEP (1/3 or 2/3 to Singapore & balance to Palestine)
- Regular price
- $335.00
- Sale price
- $335.00
- Regular price
-
$385.00 - Unit price
- per
Sold out -
PLE-SG LAMB - (1/3 or 2/3 to Singapore & balance to Palestine)
- Regular price
- $360.00
- Sale price
- $360.00
- Regular price
-
$405.00 - Unit price
- per
Sold out -
Palestine SHEEP (All meat to Palestine)
- Regular price
- $320.00
- Sale price
- $320.00
- Regular price
-
$380.00 - Unit price
- per
Sold out -
Palestine Lamb (All meat to Palestine)
- Regular price
- $345.00
- Sale price
- $345.00
- Regular price
-
$395.00 - Unit price
- per
Sold out -
Australia SHEEP
- Regular price
- $325.00
- Sale price
- $325.00
- Regular price
-
$360.00 - Unit price
- per
Sold out -
Australia LAMB
- Regular price
- $350.00
- Sale price
- $350.00
- Regular price
-
$375.00 - Unit price
- per
Sold out -
Australia COW (whole)
- Regular price
- $2,240.00
- Sale price
- $2,240.00
- Regular price
-
$2,350.00 - Unit price
- per
Sold out -
Australia COW (1/7 portion)
- Regular price
- $330.00
- Sale price
- $330.00
- Regular price
-
$360.00 - Unit price
- per
Sold out -
Indonesia SHEEP
- Regular price
- $175.00
- Sale price
- $175.00
- Regular price
-
$195.00 - Unit price
- per
Sold out -
Africa (Sheep/Goat)
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
$170.00 - Unit price
- per
Sold out -
Africa Cow (whole)
- Regular price
- $750.00
- Sale price
- $750.00
- Regular price
-
$950.00 - Unit price
- per
Sold out -
Africa COW (1/7 part)
- Regular price
- $135.00
- Sale price
- $135.00
- Regular price
-
$170.00 - Unit price
- per
Sold out -
Sri Lanka - Cow (Whole)
- Regular price
- $795.00
- Sale price
- $795.00
- Regular price
-
$950.00 - Unit price
- per
Sold out -
Sri Lanka - Cow (1/7)
- Regular price
- $140.00
- Sale price
- $140.00
- Regular price
-
$170.00 - Unit price
- per
Sold out -
India Cow (1/7 portion)
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
$110.00 - Unit price
- per
Sold out -
Canned ready-to-eat meals (pack of 5)
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
$30.00 - Unit price
- per
Sold out
These are the popular Qurban packages. Order them now!